درب وردی به داخل سیستم های خنک کننده یا کولینگ تاور ها

درب وردی به داخل سیستم های خنک کننده یا کولینگ تاور ها

 

درب ورود به برج خنک کننده یا کولینگ تاور

سیستم‌های خنک کننده و کولینگ تاور ها پس از مدتی کار کردن به تعمیرات اساسی نیاز پیدا می‌کنند که این تعمیرات اگر در داخل برج خنک کننده باشد باید برای برج‌های خنک کننده درب‌هایی تعبیه شود تا بتوان به داخل آن‌ها رفت و لوازم و قطعه‌هایی را که نیاز به تعمیر دارند را باری دیگر تعمیر کرد تا بتوان از این سیستم‌های خنک کننده مجدداً استفاده کرد. هر برج خنک کننده دارای درب‌های متفاوتی می‌باشد که ورودی آن‌ها متفاوت می‌باشد، در ادامه دو نوع از برج‌های خنک کننده را برای شما شرح می‌دهیم تا از درب ورودی آن‌ها آگاه شوید.

درب برج‌های با جریان متقابل:

در سیستم‌های خنک کننده با جریان متقابل درب‌های ورودی به داخل کولینگ تاور در سطح فن دک تعبیه شده است که پله‌هایی عمودی به داخل را دارد که با استفاده از آن‌ها دسترسی به سیستم توزیع آب گرم و قسمت‌های دیگر برج خنک کننده با جریان متقابل فراهم می‌شود و می‌توان تعمیرات لازم را انجام داد تا برج خنک کننده (کولینگ تاور) مذکور باری دیگر کارایی سابق خود را پیدا کند.

درب برج‌های با جریان متقاطع:

با برج‌های جریان متقابل آشنا شدید که درب آن‌ها در کجا قرار گرفته و چگونه می‌باشد و به کجاها می‌توان دسترسی داشت، حال در برج‌های با حریان متقاطع نیز درب ورودی به داخل سیستم خنک کننده یا کولینگ تاور در قسمت بالای حوضچه آب سرد قرار دارد که با استفاده از این درب می‌توان به حوضچه و قسمت‌های مختلف داخلی برج‌های با جریان متقاطع دسترسی پیدا کرد و تعمیرات لازم را انجام داد تا کولینگ تاور سلامت اول خود را به دست آورد.

انواع پکینگ تهویه مطبوع ساختمان , تعمیرات برج خنک کننده , برج خنک کننده جریان مخالف , برج خنک کن جریان متقاطع , تولید برج خنک کننده , انواع برج خنک کننده , برج خنک کننده , برجهای خنک کن , برج های خنک کننده , قطعات برج خنک کننده , طراحی برج خنک کننده خرید برج خنک کننده , برج خنک کننده گالوانیزه ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *